Forum www.onetreehill.fora.pl Strona Główna
 Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 
Streszczenia odcinków (Od 51-61 odcinka) 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.onetreehill.fora.pl Strona Główna -> • Nie igraj z Aniołem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
Brooke325
Moderator-Brooke325
Moderator-Brooke325


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 5516
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 26 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tree Hill :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 22:37, 22 Maj 2009  

Odcinek 51
Leopardo mówi Marichuy, żejego imię jest takie samo jak inne imiona. Patricio mówi Cecilii, żeJ uan M nie wie, gdzie jest ich córka. Leopardo ma dosyć pytań Marichuy i mówi jej o tym w prost, po czym każe jej odejść. Cecilia przychodzi do ojca Anselmo i pyta się go o Marichuy. Cosme proponuje Marichuy przejażdżkę konno. Onelia opowiada Vivianie, że Juan M ożenił się zbiedną dziewczyną z ulicy. Blanca pyta Mayitę, kto jej przyniósł pieska ta mówi, że Marichuy, chociaż Estefania mówiła, że to ona. Blanca pyta,kim są one. Mayita mówi jej, że Estefania miała wyjść za jej tatę, aMarichuy wyszła, jednakże musiała odejść bo jej mama wróci, ale i tak będzie na nią czekała bo ma jej przynieść braciszka. Cecilia mówi, żeojciec Anselmo nie chciał jej powiedzieć, gdzie jest Marichuy. Pirania usiłuje zadać Leopardo cios nożem, jednak ten jest silniejszy. Kiedy Marichuy przychodzi widzi jak Leopordo bije Piranię. Marichuy każe mu przestać. Leopardo daje Marichuy pierwszą i ostatnią szansę Amica mówiMarichuy, że jeszcze nie poznała Piranii i wyznaje jej, że człowiek którego uratowała jest złodziejem. Zanim zobaczyła, jak Leopardo bijePiranie ten próbował go zabić. Candelaria mówi, że Leopardo nie jest taki zły jak Marichuy myśli. Juan M traktuje Vivianę prądem.

Odcinek 52
Marichuy obawia się tego, co się stanie gdy Leopordo dowie się, że jest w ciąży.Onelia histeryzuje, że Viviana umiera. JuanM pyta się Viviany co się z nią działo gdy zagineła.
Mayita opowiada Marianie, że Blanca przyniesie jej zabawki i będą się bawić. Marichuy mówi Amice, że spotkała Leopardo. Mężczyzna bardzo cierpiał i pyta się czy to przez kobietę. Ten potwierdza. Leopardo i Cosme rozmawiają o byłej tego pierwszego. Candelaria upomina Marichuy, że jest w ciąży ta obiecuje,że skończy z szaleństwami. Juan M mówi Vivianie, że jest jej mężem i mają jedną córkę, Marię Antonitę i pyta, czy chciałaby ją zobaczyć taodpowiada, że tak. Leopardo ostrzega Marichuy, żeby nie chodziła sama po lesie. Estefania pyta Blancę, czy przynoszenie kwiatków jest jejo bowiązkiem ta odpowiada, że nie ale mieszka tutaj. Estefania pyta, czy spełnia wszystkie wymagania Juana M. Onelia mówi Estefanii i Balbinie,że Viviana wraca do domu. Marichuy idzie do lasu, Pirania ją obserwuje.

Odcinek 53
Viviana wraca do domu. Marichuy zauważa, że Pirrania jej się przygląda. Juan M wypytuje Vivianę o jej wspomnienia. Pirrania pyta się Marichuy czy się go boi. Marichuy uważa że Pirrania wcale nie jest złym człowiekiem jaksądzą inni. Cecylia pyta ojca Anselmo czy Marichuy odeszła z powodu tego iż nie chcaiła zaakceptować ich jako rodziców. Ten jednak po raz kolejny zaprzecza. Blanca pyta JuanaM czy jego żona wie o Marichuy.Wyjaśnie mu że Mayita powiedziała jej, że ożenił się z dziewczyną o tym imieniu i ta przyniesie jej braciszka. Leopardo przeglądając dokumenty natrafia na nazwisko JuanaM i zaczyna wspominać swojego przyjaciela.Amica opowiada Marichuy o Leopardo. Dziewczyna nie chce aby Juan M ją znalazł jednak ma przeczucie, że on i Leopardo się znają. Estefania,Isabella i Amador zastanawiają się co zrobić, aby dowiedzieć się gdzie aktualnie przebywa Marichuy. Juan M poznaje w barze pewną dziewczynę,która bardzo mu kogoś przypomina. Marichuy idzie do lasu i spotyka Leopardo. Mówi mu, że idzie się przejść. Ten stwierdza, że jest to niebezpieczne. Dziewczyna stwierdza, że się nie boi. Na Marichuy nadrzeką czeka Pirrania.

Odcinek 54
Viviana chce wyjść z JuanemM. Ten wypytuje ją o to co pamięta. Pirrania przynosi Marichuy owoce, po których zjedzeniu źle się czuje. Pirrania dobiera się do Marichuy. Na pomoc przybywa Leopordo, który bije się z Pirranią. Estefania mówi Vivianie , że Marichuy zostawiła Juana M przez coś co wydarzyło się w przeszłości. Ta druga informuje ją, że zawsze czuła, że między nią a JaunemM coś było. Estefania odkrywa, że Viviana wcale nie cierpi na amnezje. Leopardo rozkazuje Pirranii odejść grożąc,że go zabije. Kiedy Leopordo budzi Marichuy ta chwyta się za brzuch.Mężczyzna pyta się czy jest w ciąży. Marichuy potwierdza. Leopardo zanosi Marichuy do jej pokoju i wyjaśnia Micaelii oraz Candelarii cosię stało, następnie pyta Micaelę, dlaczego mu nie powiedziała, że dziewczyna jest w ciąży. Viviana przeszukuje pokój Blanci. Leopardo mówi Candelarii, żeby nie zostawiała Marichuy nawet na chwilę. Micaela informuje Candelarię i Marichuy, że niedługo przyjedzie ojciec Anselmo.Amador śledzi ojca Anselmo. Marichuy i Candelaria nie mogą doczekać się przyjazdu ojca Anselmo. Amador, Estefania i Isabella dowiadują się gdzie przebywa Marichuy.

Odcinek 55
Leopardo dziękuje Marichuy za przyniesienie kwiatów do domu. Mężczyzna zaczyna inaczej patrzeć na Marichuy. Dziewczyna pyta się go dlaczego jest taki humorzasty. Raz jest smutny, zaraz potem płacze, a następnie się złości. Leopardo odpowiada jej, że to przez wyrzuty sumienia, które nie pozwalają mu spokojnie spać. Mówi także, że z jego winny umarło dwojeniewinnych. JuanM spotyka się z Ivette. Do Amadora podchodzi mężczyzna i pyta się go czy to on jest tym, który szuka go do wykonania pewnej roboty. Amador potwierdza, jednak potrzebuje mężczyznę dyskretnego i inteligentnego. Mężczyzna zapewnia go, że się nie zawiedzie. Candelaria mówi Marichuy, że ma wrażenie jakoby ta druga była zakochana w Leopardo. Dziewczyna jednak kategorycznie zaprzecza i stwierdza, że nie może kochać innego mężczyzny niż Juana M.

Odcinek 56
Onelia dzwoni do Estefanii i pyta czy przyjdzie jutro odwiedzić vivianę.Marichuy mówi, że dziecko to jedyne co na prawdę jest jej. Cosme pyta Leopardo, czy jest zainteresowany Marichuy. Estefania wyznaje Vivianie,że Marichuy oczekuje dziecka JuanaM. Leopardo nie chce próbować z Marichuy, gdyż ona spodziewa się dziecka innego mężczyzny. Estefania chce odebrać dziecko Marichuy, pyta Viviany czy zgadza się uczestniczyć w planie i mówi, że potrzebują pieniędzy. Marichuy wyznaje Leopardo, że nawet nie poznała swojej mamy. Marichuy mówi Leopardo, że Candelaria ją przygarnęła.. Leopardo myśli o tym, co powiedział mu Cosme. Leopardo przynosi Marichuy kwiaty. Leopardo pyta Marichuy, jak się nazywa.Marichuy mówi, że nazywa się jak ten kwiat - Rio. Cecilia mówi Patricio, że Marichuy nie chce nic o nich wiedzieć ten mówi, że to niesprawiedliwe aby ona tak cierpiała. Lekarz ściąga Rocio bandaże.Rocio wygląda jak dawniej i dziękuje lekarzowi. Marichuy chce, by Leopardo odbierał jej poród. On jednak się temu sprzeciwia. Leopardo nie może odebrać porodu Marichuy myśli, że szkoda że jego przyjaciel Juan M ma inną profesję bo byłby idealnym kandydatem aby odebrać poród.

Odcinek 57
Ivette zaprasza JuanaM do swojego mieszkania. Candelaria pyta Marichuy, jakie imię wymyśliła ta odpowiada, że Lilio. Marichuy mówi Candelarii, że Leopardo jej odmówił bo jak mówi, nie może być już odpowiedzialny za niczyje życie. Cosme mówi Marichuy, że Leopardo udaje się w podróż.Viviana daje Estefanii pieniądze ta mówi, że wszystko gotowe, teraztylko Amador musi porozmawiać z pirranią. Leopardo mówi Marichuy, ze wyjeżdża w interesach. Marichuy nie chce, aby Leopardo wyjechał, będzie bardzo za nim tęsknić.. Marichuy pyta Candelarię, dlaczego nic jej nie powiedziała i kim był mężczyzna, który ją tutaj szukał. Cecilia pyta Amadora, czy wie gdzie jest Marichuy. Marichuy martwi się Amadorem.Viviana wyznaje Onelii że nie jest chora i nigdy nie była. Leopardo przychodzi się pożegnać Marichuy mówi mu, żeby uważał na siebie i wracał, bo ona tutaj go potrzebuje. Marichuy dzwoni do Balbiny i pyta,czy wszystko w porządku. Ta jej opowiada o pomyślnej operacji Rocio.Juan M słyszy imię Marichuy i chce rozmawiać z dziewczyną. Mówi jej że ją kocha.

Odcinek 58
Marichuy mówi JuanowiM, że dzwoniła tylko po to, aby dowiedzieć się jak się mają Mayita, Rocio i Quate.. Juan Miguel pyta Balbinę, czy Marichuy pytała o niego ta odpowiada, że nie. Marichuy wyobraża sobie, że ona i Juan M mogliby być razem i czkeać na swoje dziecko. Onelia mówi Viviane, że Juan M rozmawiał z nią o niej. Viviana zastanawia się nad opiekunka idochodzi do wniosku, że czasami zachowuje się tak, jakby była inną osobą. Viviana mówi JuanowiM, że była w pokoju opiekunki i jej tam nie było, znowu gdzieś wyszła i wydaje jej się to dziwne. Marichuy czuje się niepewnie bez Leopardo. Marichuy pyta Nacho o mężczyznę który szukał ją. Nakazuje jej uważać na Pirranię. Marichuy widzi Amadora.Marichuy mówi Amadorowi, że tutaj wszyscy znają ją i Candelarię jako Lilio i Lalę. Mówi, że nie chce aby poznali ich prawdziwe imiona. On ją zapewnia, że nic nie powie. Marichuy mówi Amadorowi, że Leopardo sprowadzi na świat jej dziecko. Amador mówi jej, że jest jej przyjacielem i żeby go zawiadomiła, jak urodzi. Viviana chce śledzić męża. Marichuy mówi Candelarii, że Amador chce wiedzieć, kiedy narodzi się jej dziecko.

Odcinek 59
Onelia wyjawia tajemnicę Vivianie dotyczącą JuanaM i Marichuy. Opowiada jej co ich poróżniło i jak wygląda cała sytuacja. Podpowiada jej także aby wykorzystała zaistniałą sytuację, ponieważ gdy jej mąż dowie się prawdy może ją zniszczyć. Candelaria pomaga Marichuy przezwyciężyć skurcze.Marichuy jest bardzo zdenerwowana i nie spookojna ponieważ nie chce aby coś złego stało się dziecku. Micaela mówi jej, że niestety, ale w tym momencie nie ma nikogo na hacjendzie kto mógłby odwieść ją do szpitala.Marichuy nie chce stracić dziecka. Marichuy marzy o Juanie M i o dziecku. Juan M dopytuje się Viviany o wizytę Cecyli. Ona mówi, że ta chciała się dowiedzieć gdzie jest Marichuy, ale ona nie wie gdzie dziewczyna przebywa. Viviana pyta Juana M co wie o zniknięciu Marichuy i dlaczego wyjechała. On jest szczery i mówi jej, że potrzebuje dużo czasu aby zapomnieć o Marichuy, ona odpowiada ironicznie, że musiało go kosztować dużo pracy, aby zapomnieć o ich miłości jaka łączyła ich przez wiele lat.

Odcinek 60
Viviana oznajmia Ivette, że jej postawa ją bardzo intryguje, a jednego dnia spojrzała bardzo dziwnie, tak dziwnie jakby była groźna, nienawidziała wszystkich i była w stanie zabić. Ivette patrzac przestraszenie na Viviane. Viviana pyta się jej czy ma ona problemy psychologiczne.Ivette jest pod wrażeniem przesłuchania. JuanM budzi się w sypialni Viviany i nie rozumie dlaczego się w niej znajduje. Kiedy Vivianao znajmia mu, że to co między nimi się wydarzyło ostatniej nocy było niesamowitym, niezapomnianym przeżyciem między mężczyzną, a kobietą.Viviana oznajmia Estefani, że między nią a JuanemM doszło do pewnej zażyłości, ona wątpi, że jest to prawda, ale Viviana mówi, że JuanM jest naprawdę słodki i znowu jest jej mężem, w każdym tego słowa znaczeniu. Estefania jest pełna nienawiści. Leopordo wraca na hacjendę.Kiedy Marichuy go widzi od razu przepełnia ją radość.

Odcinek 61
Estefania opuszcza dom JuanaM po wyznaniu, że wie gdzie aktualnie przebywa Marichuy. JuanM prosi ją aby powiedziała mu gdzie i z kim jest, jednak ona w drwiący sposób nic mu nie wyznaje. Marichuy jest przejęta słowami Candelarii, ponieważ ta powiedziała jej, że Leopardo jest mężczyzną,młodym, przystojnym silnym i mogłaby za niego wyjść, aby jej dziecko miało ojca. JuanM szuka Estefanii w domu Velarde, aby prosić ją o wyjawienie miejsca pobytu Marichuy. Cecylia towarzyszy mu i pyta sięjej czy to prawda co mówi Juan M. Kobieta jest zdesperowana i żąda od Estefanii wyjawienia miejsca pobytu swojej córki. Marichuy rozmawia z Leopordem o swoim wykształceniu. Ten mówi jej, że jeśli poprawi swoją wymowę i język dostanie nagrodę. Marichuy pyta się go jaką nagrodę.Leopordo odpowiada, że buzi. Blanca przebywając sama w swoim pokoju, że pomści swoją siostrę ponieważ wszystcy ludzie to demony. Marichuy zastanawia się sie nad rozmową o pocałunku z Leopardo. Dziewczyna pyta się dlaczego Leopardo mówił o tym w taki sposób, czyżby był w niej zakochany??


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Brooke325 dnia Sob 21:36, 23 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Shilon
Moderator-Shilon
Moderator-Shilon


Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 1111
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 4 razy
Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 18:46, 23 Maj 2009  

fajne streszczenia jednak chyba ci sie troche pomyslilo bo w 59 i 60 jest to smao

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Brooke325
Moderator-Brooke325
Moderator-Brooke325


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 5516
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 26 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tree Hill :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 21:35, 23 Maj 2009  

Ok,już poprawiam Blue_Light_Colorz_PDT_12

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.onetreehill.fora.pl Strona Główna -> • Nie igraj z Aniołem Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
   
 
Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Kto jest na Forum
 
Jumpbox
Kto jest na Forum
Skocz do:  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Theme FrayCan created by spleen & Download
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin