Forum www.onetreehill.fora.pl Strona Główna
 Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 
Streszczenia odcinków (Od 41-50 odcinka) 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.onetreehill.fora.pl Strona Główna -> • Nie igraj z Aniołem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
Brooke325
Moderator-Brooke325
Moderator-Brooke325


Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 5516
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 26 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Tree Hill :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 21:56, 22 Maj 2009  

Odcinek 41
Lekarz mówi Marichuy, że musi na siebie bardzo uważać. Mariana informujeMayicie odkogo naprawdę dostała pieska.Viviana mówi Leticii, że Gustavo spotkałsię z kochanką. Amador przynosi Marichuy scenariusz.Mayita mówi JuanowiM, że to Marichuy przyniosła jej Quate. Marichuy mówi Candelarii,że była w pracy w telewizjii i, że zostanie gwiazdą ale to wielki sekret. Marichuy rozmyśla i decyduje, że nikomu nie powie o ciąży.Estefania całuje Israela. Marichuy i Amador wpadają na Eduardo. Eduardo pyta Marichuy, co robi z Amadorem. Amador mówi Eduardo, że to nie jego sprawa i, że Marichuy jest z nim bo chce, on jej do niczego nie zobowiązywał. Marichuy się martwi, że Eduardo na gada plotek JuanowiM.Eduardo mówi przyajcielowi, że widział Amadora z Marichuy. Adrian mówi Marichuy, że Amador wykorzystuje jej sytuację,jednak Marichuy nie zamierza zrezygnować. Amador i Marichuy mają próbę,widzi ich JuanM iźle interpretuje zaistniałą sytuację. Viviana kokietuje Gustavo, on mówijej, że to powinno się skończyć. JuanM mówi Marichuy, że dla jejwiadomości nie odebrali mu córki i wychodzi.Marichuy mówi, że JuanM myśli, że ona i Amador są zakochani w sobie.Ojciec Anselmo mówi Marichuy, że JuanM jest pewny, że ona zeznawała przeciwko niemu.Marichuy wpada na JuanaM, który mówi jej, że teraz go wysłucha.

Odcinek 42
JuanM oświadcza Marichuy, że nigdy nie wybaczy jej tego, że staneła przeciwko niemu i chciała przyczynić się do odebrania mu córki. Juan mówi Marichuy,że teraz się czuje dobrze, bo ona jest gorsza od niego. On był pijany inie wiedział co robi, a ona zrobiła to z premedytacją. Rocio zdejmują bandaże. Candelaria pyta Marichuy, czy to prawda z tą telewizją ona mówi, że tak, ale żeby nikomu nie mówiła w dzielnicy. Rocio nie jest zadowolona z efektu operacji. Marichuy przyjmuje gratulacje po udanej próbie. Viviana znów podaje Leticii truciznę do wody, ta mówi, że musi jasno porozmawiać z Gustavo o jego romansie. Beatriss wyznaje Juanowi M,że jest w ciąży z Amadorem. Marichuy pyta Amadora, kiedy się pojawi wporgramie ten mówi, że już za parę dni będzie ten program promować.Amador i Marichuy oglądają nagranie z udziałem dziewczyny, przychodzi Beatriss. Beatriss mówi Amadorowi, że jest w ciąży. Juan Miguel mówi Rocio, że wygląda lepiej i, że będzie jeszcze lepiej. Amador nie wierzy, że dziecko jest jego. Amador wymyśla Marichuy pseudo nimartystyczny, Ale jandra Robles. Mayita się cieszy, bo widzi Marichuy w telewizji, widzą ją też JuanM i Estefania. Purita i Olga dowiadują się,że Marichuy pracuje w telewizji. JuanM zdaje sobie sprawę, że Marichuy go nie oszukała, nie jest z Amadorem. Cecilia i Patricio rozmawiają o pracy Marichuy w telewizjii, przychodzi Estefania i włącza się do rozmowy. Candelaria mówi odcu Anselmo, o pracy Marichuy. Eduardo twierdzi, że ludzie będą patrzeć krzywo na Marichuy, bo jest żonata a nosi takie nazwisko jak Amador. Candelaria gratuluje Marichuy. Marichuy mówi jej, że jest szczęśliwa.

Odcinek 43
Cecylia jest zachwycona telenowelą Marichuy. JuanM przychodzi porozmawiać z Marichuy, jednak ta oświadcza, że nie mają o czym. JuanM mówi jej jak bardzo się mylił co do niej i Amadora. Patricio jest zakoczony rolą Marichuy. Marichuy wyjawia, że wystąpi jeszcze w dwóch programach.Amador mówi jej, że wiele osób dzwoniło do niego i że ma ogromny talent. Leticia każe wynosić się Gustavo. JuanM przychodzi do Amadora i pyta się go co jest między nim, a Marichuy.Estefania mówi Isabeli, żesą w niebezpieczeństwie bo Cecylia udała się do sierocińca i ojca Anselmo. Leticia mówi Gabrielowi, że jej mąż ma kochanke. Amador mówiJ uanowiM, żeby zostawił Marichuy, bo ją stracił, a ona rozpoczyna nowe życie. Amador daje Marichuy pieniądze i mówi, że nie długo wypisze jej czek.Estefania mówi ojcu Anselmo, że Isabella źle się czuje i on musi iść z nią żeby jej pomóc. Cecilia nie zastaje ojca Anselmo mówi sprzątaczce,żeby przekazała, że była u niego. Isabella udaje chorą, ojciec Anselmo idzie poszukać lekarza. Gabriel wyznaje Leticii, że tą kobietą jest Viviana. Leticia nie może w to uwierzyć, mdeleje. Przychodzi Viviana,Gabriel każe jej się natychmiast wynosić.

Odcinek 44
Amador kokietuje Beatriz ta jednak stara się być obojętna. Estefania mówi aby wyszli z restauracji bo wydaje jej się, że tak będzie lepiej dla JuanaM. Ten jednak mówi że nie powinni wychodzić, że zostają bo chodzi o to że Beatriss jest w ciąży z Amadorem.
Marichuy mówi Amadorowi żeby wyszli jednak on przekonuje ją że jest wielką gwiazdą, że nie powinna przejmować się obecnością JuanaM i zostaną. Purita oświadcza Adrianowi, że Marichuy to nie jest kobieta dla niego. Ponadto nigdy gonie chciała i zapewne nie będzie chciała. On jednak prosi ją żeby skończyła ten temat. Rocio mówi Vincentowi, że wierzy, że ten będzie chodził i nie powinien się poddawać tylko walczyć, żeby znowu stanąć o własnych siłach. Estefania mówi, że Marichuy brzydko wygląda w tej sukience, natomiast Beatriss odpowiada, że wygląda przepięknie. JuanM zaprasza Estefanię do tańca, kiedy ta drwi z Marichuy. Amador także prosi Marichuy do tańca. Ona i Juan Miguel wymieniają się spojrzeniami.JuanM złości się na Amadora i ich rozdziala. Mówi jej, że nie może tańczyć w ten sposób i że teraz on z nią zatańczy bo ona jest jego żoną. Amador mówi żeby z nim zatańczyła, aby nie wywołał skandalu przy obecnych dziennikarzach. Amador tańczy z Estefanią. Marichuy chce uciec od JuanaM jednak w momencie wymiany spojrzeń odkrywają wszystkie swoje uczucia.

Odcinek 45
Beatriss informuje Eduarda, że trudno będzie się jej uwolnić od Amadora, gdyż spozdiewa się jego dziecka. JuanM mówi Marichuy że chce aby tańczyła z nim tak jak z Amadorem. Estefania denerwuje się, że Marichuy tańczy z JuanemM Mayita jest zdziwiona, że Marichuy została w telewizji przedstawiona jako Alejandra Robles. Estefania prosi Eduardo żebyo dprowadził ją do taksówki. Eduardo informuje JuanaM, że powinni już iść bo Estefania chce wracać. JuanM mówi mu że może sobie iść, ale on nie zostawi Marichuy z Amadorem. Marichuy zauważa, że JuanM został sam.Gdy wraz z Amadorem wznosi toast JuanM, żąda aby z nim poszła. Marichuy nie chce iść z mężem jednak Amador radzi jej nie wywoływać skandalu.Marichuy i JuanM sprzeczają się. Marichuy nie chce wracać z JuanemM,podczas szarpaniny JuanM całuje Marichuy. Dziewczyna ucieka i chowa się przed nim. Purita wyznaje Oldze, że jest zakochana w Adrianie. Marichuy źle się czuje. Ojciec Anselmo i Cecylia spotykają się. Marichuy wyznaje Candelarii, że spodziewa się dziecka.

Odcinek 46
Ojciec Anselmo dowiaduje się kim jest Cecylia. Candelaria jest bardzo szczęśliwa, że Marichuy będzie miała dziecko. Jest jednak zła na nią,że tak długo ukrywała przed nią prawdę. Cecilia opowiada ojcu Anselmo,że gdy wróciła do hospicjum jej córki już tam nie było, ale w końcu Bógjej wybaczył i zwrócił córkę. Ojciec Anselmo pyta, o kim ona mówi -Cecilia odpowiada, że o swojej córce Estefanii Ojciec Anselmo mówiCecyli, że Estefania nie jest jej córką. Cecylia chce wiedzieć kto jest jej prawdziwą córką. Ojciec Anselmo wyznaje, że Maria de Jesus, mówi jej także, że Marichuy opowiedziała mu o wszystkich okropnościach zestrony Estefanii i Isabelii, które musiała odczuć, aby pozbyć się jej z domu. Cecylia obawia się reakcji Patricio. Marichuy postanawia powiedzieć JuanowiM, że jest w ciąży.Candelaria mówi, że JuanM może chcieć odebrać jej dziecko, Marichuy jednak w to nie wierzy. Marichuy mówi Candelarii, że dziecko potrzebuje czułości obojga rodziców, ale nie wie kiedy powie Juanowi M że zostanie tatą, bo trudno jest powiedzieć zostaniesz ojcem. Candelaria pyta, czy po tych wszystkich krzywdach, jakie wyrządził jej Juan Miguel ma mu zamiar wybaczyć.Marichuy oznajmia jej, że zapomni o wszystkim i zacznie żyć od nowa.

Odcinek 47
Amador przychodzi do Marichuy. Ta jednak oświadcza mu, że postanowiła pogodzić się z mężem i nie będzie już grać.Marichuy wychodzi i mówi Candelarii,że idzie porozmawiać z JuanemM. Pielęgniarka opowiada Juanowi M o pacjentce, którą ma się zająć - jest agresywna i nawet nie da się z nią porozmawiać. Marichuy przychodzi do domu Juana M, gdzie dowiaduje się od Balbiny, że wyszedł do pracy - postanawia na niego zaczegać. Juan Miguel zauważa, że pacjentka, którą ma się zająć to Viviana. Estefania przychodzi do Juana M i spotyka Marichuy. Pielęgniarka pyta Juana M cosię stało ten mówi, że to nie możliwe, że myślał, że Viviana nie żyje.Estefania mówi Marichuy, że jej kompromis z Juanem M się skończył i wkońcu się pobiorą, Marichuy mówi, żeby lepiej zapomniała, że siępobiorą po tym, co mu zamierza powiedzieć. Estefania mówi Marichuy, żenie ma żadnego prawa, tu być i ma się wynosić. Marichuy mówi, że to onanie ma żadnego prawa. Juan M pyta Vivianę o imie, jak się nazywa, jednakta udaje, że nic nie pamięta.Mayita przychodzi ze szkoły i pyta Marichuy, czy przyszła zabrać jej Quate, Marichuy mówi, że Quate zostanie z nią. Mayita pyta Marichuy, czy to ona przyniosła jej Quate,Marichuy mówi, że tak. Cecilia wraca do domu - Estefania pyta ją, gdzie była. Estefania chce się przywitać z Cecilią, jednak ona się odsuwa.Isabella pyta, dlaczego tak traktuje swoją córkę, Cecilia odpowiada, że jej córką jest Marichuy. Juan Miguel mówi Marichuy, że Viviana żyje i ich małżeństwo jest nie ważne, jest tak, jakby nigdy się nie stało.Marichuy mówi, że się stało i ona nie może tego zapomnieć.Cecilia mówi Isabelli i Estefanii żeby się wynosiły. Elsa sądzi, że jest w ciąży.
Amador próbuje wyciągnąć od Candelarii co ukrywa Marichuy.
Cecilia mówi Patricio, że nic nie wie, że Estefania i Isabella to oszustki które kłamią od chwili, gdy się pojawiły w ich domu. Patricio pyta Cecilię, jak może tak mówić o swojej córce. Cecilia mówi, że Estefania nie jest jej córką. Eduardo mówi Elsie, że nie jest w ciąży i pyta,dlaczego nie poprosi o pomoc rodziców, ona mówi, że Nelson jej zabronił. Estefania wpada w histerię. Juan Miguel przypomina sobie ślub z Marichuy i wypadek z Vivianą, dzwoni do Eduarda i prosi, aby jak najszybciej do niego przyjechał. Marichuy mówi Candelarii, że Juan M niemoże się dowiedzieć, że jest w ciąży. Isabella mówi Estefanii, że jeszcze nie wszystko stracone. Marichuy przysięga Candelarii, że Juan M nigdy się nie dowie o dziecku. Patricio pyta Cecilię, kto jest ich córką.

Odcinek 48
Juan M informuje Eduarda, że jego pierwsza żona żyje i przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Cecylia wyznaje Patriciowi kto jest ich córką.Marichuy oznajmia Candelarii, że chce wyjechać jak najdalej Meksyku.Juan M mówi córce, że jej mama niedługo wróci. Marichuy mówi ojcu Anselmo, że pierwsza żona Juana M żyje, a ona spodziewa się jego dziecka i że chce wyjechać. Ojciec Anselmo mówi że zna kogoś kto może jej ofiarować wiele miłości – jej rodziców.Isabella oznajmia Patriciowi i Cecyli, że zanim odejdą z Estefanią z tego domu chce im wyjawić całą prawdę. Marichuy nie chce poznać swoich rodziców. Isabella mówi Patricio i Cecylii, że Estefanie także oszukała. Cecylia nie wierzy wani jedno słowo Isabelii, jednak Patricio chce porozmawiać z Estefanią.Patricio po rozmowie z Estefanią jest przekonany o jej niewinności.Cecylia pozwala zostać Estefanii na noc. Cecylia mówi, że jeśli Patricio nie zaakceptuje ich córki to ona przestanie go kochać. Do Marichuy przychodzi niespodziewany gość.

Odcinek 49
Marichuy odwiedza Amador. Estefania informuje Isabellę, że ma Patricio w garści.Onelia jest bardzo poruszona, że jej córka żyje. Amador znajduje walizki Marichuy i pyta się jej czy wyjeżdża.Amador potrząsa Marichuy,a Candelaria wygaduje się, że dziewczyna jest w ciąży. Cecilia każe Estefanii opuścić jej dom. Olga mówi Cecilii, że Candelaria i Marichuy wyjechały z Meksyku i nie wie czy kiedykolwiek wrócą. Juan M dowiadujesię, że Estefania nie jest córką Valerde. Jest nią Marichuy. Estefania mówi Onelii, że nie ma gdzie iść bo Cecilia odkryła, że nie jest jej prawdziwą córką, natomiast jest nią Marichuy. Marichuy dociera na hacjendę gdzie będzie mieszkać.Marichuy i Candelaria poznają siostrę ojca Anselmo, która mówi, że muszą poczekać na Leopardo, bo to on jest właścicielem hacjendy i to on zadecyduje czy mogą tu zostać. Marichuy i Leopardzo spotykają się. Ten chce się dowiedzieć kim ona jest i co tutaj robi.

Odcinek 50
Leopordo pyta się kim jest Marichuy. Każe jej odejść. Do JuanaM przychodzi Blanca Silvia. Kobieta chce się zająć Mayitą. Gdy Leopardo nie pojawia się na hacjendzie siostra ojca Anselmo stwierdza, że przygotuje impokuj, a jutro porozmawia ze swoim pracodawcą. Amador przychodzi do Esyi Nalsona. Informuje kobietę,że Marichuy wyjechała z Maeksyku i nie będzie już więcej grać. Ponadto mówi, że rodzicami Marichuy są Valerde.Cecylia mówi Patricio, że ich córka wyjechała i nikt nie wie gdzie teraz może się podziewać. Juan Miguel mówi Eduardo, że powrót do domumoże pomóc Vivianie. Marichuy ponownie spotyka Leoparda. Ten wypytuje ją kim jest i co robi w jego domu. Leopardo chce wiedzieć kim jest Marichuy. Estefania mówi Juanowi M o zniknięciu Marichuy. Marichuy i Candelaria mogą zostać na hacjendzie. JuanM zastanawia się gdzie jest Marichuy. Przychodzi do niego Patricio i chce wiedzieć gdzie jest Marichuy. Juan M jednak nie wie. Ojciec Anselmo wraca do Meksyku.Marichuy pyta Leopardo dlaczego został tak nazwany.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Brooke325 dnia Pią 21:59, 22 Maj 2009, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.onetreehill.fora.pl Strona Główna -> • Nie igraj z Aniołem Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
   
 
Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Kto jest na Forum
 
Jumpbox
Kto jest na Forum
Skocz do:  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Theme FrayCan created by spleen & Download
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin