Forum www.onetreehill.fora.pl Strona Główna
 Strona glówna  •  FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Galerie  •  Rejestracja  •   Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 
Streszczenie odcinków od 76 do 134 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.onetreehill.fora.pl Strona Główna -> • BrzydUla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
Viola
Fanka Gorzkiej Zemsty
Fanka Gorzkiej Zemsty


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 3471
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 1/3

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 9:53, 13 Lip 2009  

Odcinek 76

Marek szuka funduszy na dodatkową opłatę za patent. Ula przekonuje go, że Michał zgodził się oddać część pieniędzy za materiały. Marek i Ula jadą na spotkanie w tej sprawie, ale okazuje się, że Michał zniknął.

Odcinek 77

Ula podsuwa Markowi pomysł, żeby założył nową firmę, na którą będzie mógł wziąć pożyczkę. W ten sposób uniknąłby obciążenia finansowego Febo&Dobrzański. Jasiek umawia się z Kingą na randkę. Wieczorem do domu Cieplaków przychodzi dzielnicowy.

Odcinek 78

Okazuje się, że ojciec Kingi zamknął Jaśka w garażu, a następnie zgłosił na policji włamanie. Marek pomaga Uli zwolnić Jaśka z aresztu. Violetta dowiaduje się, że kończy się pobyt w hotelu, za który zapłaciła jej firma. Maciek zdecydowanie odradza Uli, żeby zadłużała się dla Marka. Ten nie załatwia pieniędzy na opłatę za patent. Jest zmuszony prosić Ulę, żeby wzięła kredyt na swoją firmę.

Odcinek 79

Ula bierze kredyt, żeby ratować Marka. Paulina dowiaduje się, że Markowi pomaga tajemnicza inwestorka. Próbuje poznać jej tożsamość. Violetcie nie udaje się przenocować u Sebastiana. Wraca do hotelu, ale okazuje się tam również nie może już liczyć na nocleg.

Odcinek 80

Marek jest zaniepokojony nieprzychylną prasą nowej kolekcji. Załatwia wizytę ekipy telewizyjnej. Ula występuje przed kamerą, co wzbudza wściekłość Pschemka. Violetta symuluje zasłabnięcie, żeby móc zanocować u Sebastiana. Następnego dnia Sebastian każe jej pójść się przebadać. Violetta wraca od lekarza i informuje Sebastiana, że jest w ciąży. Kinga przychodzi do Jaśka i mówi mu, że uciekła z domu.

Odcinek 81

Marek przekonuje Ulę, że dobrze wypadła przed kamerą. Wieczorem rodzina Uli ogląda relację w telewizji. Okazuje się, że Paulina ją zastąpiła. Ojciec Kingi przychodzi po córkę z policją. Okazuje się, że Kinga jest pełnoletnia. Jej ojciec odchodzi z kwitkiem. Sebastian nie może dojść do siebie po rewelacjach Violetty. Podejrzewa, że to nie z nim Violetta jest w ciąży.

Odcinek 82

Maciek jest przejęty decyzją Uli, żeby wziąć kredyt dla Marka. Chce pomóc Uli sprzedać stare kolekcje Pschemka, które Marek jej "sprzedał", żeby w ten sposób ukryć pożyczkę. Sebastian podejrzewa, że Violetta jest w ciąży z Maćkiem. Violetta próbuje przekonać go, że nigdy by się nie spotykała z pomywaczem w knajpie. Jednak od Marka Sebastian dowiaduje się, że Maciek jest wziętym przedsiębiorcą.

Odcinek 83

Marek, chcąc walczyć ze złą prasą, postanawia zatrudnić specjalistę do spraw promocji. Podczas nieobecności Marka w firmie pojawia się Julia. Ula jest przekonana, że to kolejna była kochanka Marka. Paulina obiecuje Violetcie, że pomoże przekonać Sebastiana do tego, aby wziął on odpowiedzialność za dziecko. Kinga, zainspirowana przez Józefa, podejmuje nieudaną próbę pogodzenia się z ojcem.

Odcinek 84

Okazuje się, że Julia jest zapowiadanym przez Marka specjalistą od promocji. Ula uważa, że źle ją oceniła. Marek przekonuje Sebastiana, żeby wziął odpowiedzialność za dziecko Violetty. Maciek dowiaduje się od Uli, że Violetta jest w ciąży.

Odcinek 85
Marek obiecuje Uli spotkanie w sprawie sprzedaży starych kolekcji Pschemka, ale co chwilę coś im przeszkadza. Aleks nadal unika Julii, nie przychodzi do pracy. Julia dowiaduje się o tajemniczej inwestorce Marka. Chce poznać jej tożsamość. Wieczorem przed gabinetem Marka zjawiają się również Klaudia i Domi. Marek nie wie, co począć z kłócącymi się o niego kobietami. Na domiar złego przychodzi także Paulina.

Odcinek 86

Podczas gdy Marek usiłuje uspokoić Paulinę, Ula pozbywa się Klaudii i Domi. Marek jest wdzięczny Uli za ratunek. Chce z nią porozmawiać o jej firmie. Niespodziewanie dołącza do nich Maciek, nastawiony przez Violettę przeciwko Markowi. Między Maćkiem a Markiem dochodzi do spięcia. Violetta odrzuca propozycję wsparcia, którą składa jej Maciek. Na prośbę Sebastiana zgadza się poddać badaniu USG, które ustali, kiedy zaszła w ciążę.

Odcinek 87

Marek sugeruje Uli, żeby rozwijała swoją firmę bez niczyjej pomocy. Ula twardo staje w obronie Maćka. Maciek jednak postanawia wycofać się ze współpracy z Ulą. Violetta poddaje się badaniu USG. Okazuje się, że wcale nie jest w ciąży.

Odcinek 88

Ula przekonuje Maćka, żeby się nie wycofywał. Sebastian ostrzega Marka przed współpracą z Maćkiem. Jego zdaniem Maciek to oszust i kombinator, jest dla Marka i firmy wielkim zagrożeniem. Violetta kradnie innej kobiecie badanie USG. Zaczyna udawać przed Sebastianem, że jest w ciąży.

Odcinek 89

Marek przeprowadza z Maćkiem poważną rozmowę. W rezultacie obaj dochodzą do porozumienia. Ustalają wraz z Ulą szczegóły ich wspólnego biznesu. Pshemko nie zgadza się na sprzedaż swoich starych kolekcji. Na prośbę Uli Marek stara się go przekonać. Pshemko jest jednak nieprzejednany. Sebastian lituje się nad Violettą i pozwala jej zamieszkać u siebie.

Odcinek 90

Ula próbuje rozkręcić aukcję internetową, na której sprzedawana jest suknia ze starej kolekcji F&D. Ma nadzieję, że Pshemko zmieni zdanie, jeśli kreacja osiągnie przyzwoitą cenę. Okazuje się, że suknię kupiła Ala, która chciała w ten sposób pomóc Uli. Paulina postanawia wyswatać Julię i Aleksa.

Odcinek 91

Pschemko zgadza się rozważyć sprzedaż jego kreacji przez Internet, ponieważ pierwsza aukcja zakończyła się sukcesem.
W sekrecie sam zaczyna podbijać cenę kolejnej licytowanej sukni. Ula ma pilnować, aby Pschemko miał dobry humor
w trakcie nadzorowanej przez nią sesji zdjęciowej. Mężczyzna nie akceptuje modela, który pozuje do zdjęć. Ula prosi Jaśka,
który akurat jest w firmie, żeby zgodził się pozować. Jasiek stawia się Pschemkowi, który z wściekłości odwołuje sesję.
Paulina postanawia urządzić przyjęcie powitalne dla Julii.

Odcinek 92

Okazuje się, że asertywność Jaśka zrobiła na Pschemku dobre wrażenie. Pschemko akceptuje zdjęcia. Postanawia też,
że Jasiek odegra kluczową rolę podczas premierowego pokazu FD Sportivo. Pschemko wylicytował własną suknię
za bardzo wysoką cenę. Po takim sukcesie musi się zgodzić na sprzedaż swoich kreacji przez Internet. Brzydule
organizują w bufecie wieczór andrzejkowy. Według wróżby Ula pierwsza z nich wyjdzie za mąż. Cieplakówna żartuje,
że poślubi pierwszego mężczyznę, którego zobaczy. W tym momencie Marek staje w drzwiach bufetu.

Odcinek 93

Ula przekonuje brata, że musi jej pomóc i pojawić się na premierze FD Sportivo. Jasiek nie ma na to ochoty,
ale w końcu się zgadza. Ula mówi Markowi, że niedawna wróżba to był tylko żart. Iza i Ela, które wierzą,
że Ula kocha się w Maćku, postanawiają jej pomóc. Biorą go na poważną rozmowę. Maciek zaczyna myśleć,
że Ula się w nim kocha. Kurier ma problemy z dostarczeniem Pschemkowi wylicytowanej przez niego sukni.
Dzięki temu Ula poznaje pilnie skrywany przez Pshemka sekret naprawdę nazywa się on Wieńczysław Wycior.

Odcinek 94

Maciek jest przejęty rewelacjami brzydul. Dystansuje się nieco od Uli. Marek zaczyna wierzyć, że Ula kocha się z Maćku.
Sebastian ostrzega Marka, że to zauroczenie może mieć fatalne skutki dla firmy. Violetta próbuje jak najszybciej zajść w ciążę,
ale bez skutku. Wypytuje Izę, jak można sobie pomóc w poczęciu dziecka.

Odcinek 95

Paulina naciska Marka, żeby usunął Ulę z listy gości premierowego pokazu FD Sportivo. Jej zdaniem
obecność Cieplakówny może zaszkodzić wizerunkowi firmy. Marek postanawia poważnie porozmawiać z Ulą.
Violetta orientuje się, że brzydule wiedzą, że nie jest ona w ciąży. Jest przekonana, że sekret zdradziła Ula.
W ramach zemsty mówi Pschemkowi, że Jasiek to brat Uli. Pschemko chce usunąć Jaśka z premierowego pokazu FD Sportivo,
ale Ula sprytnie przekonuje go, żeby tego nie robił. Sugeruje, że w przeciwnym wypadku zdradzi tajemnicę jego nazwiska.

Odcinek 96

Marek chce, żeby Ula dobrze się prezentowała na premierze FD Sportivo, dlatego daje jej w prezencie piękną suknię. Sebastian odkrywa, że Violetta nie jest w ciąży. Zrywa z nią. Violetta jest przekonana, że to Ula powiedziała Sebastianowi prawdę. W akcie zemsty niszczy jej kreację.

Odcinek 97

Ula nie zdaje sobie sprawy, że Violetta zniszczyła jej suknię. Paulina uczula Marka, że na premierze FD Sportivo będzie Ingrid Krüger, wpływowa recenzentka mody. Marek zapewnia Paulinę, że Ula nie przyniesie im wstydu. Rozpoczyna się pokaz, jednym z modeli jest Jasiek. Za kulisami Ula orientuje się, że jej suknia została zniszczona. Wkrótce potem Marek wzywa ją na wybieg, żeby tłumaczyła Ingrid jego przemówienie.

Odcinek 98

Ula zakłada szlafrok i rękawice bokserskie. Paulina i Pschemko są przekonani, że Ula skompromitowała firmę w oczach Ingrid Krüger. Następnego dnia okazuje się, że pokaz spodobał się recenzentce, a najbardziej oryginalny występ Uli. Julia próbuje dociec, dlaczego Aleks jej nie cierpi. W końcu dowiaduje się prawdy. Przerażona dziewczyna mówi Markowi, że Aleks wszystko o nich wie.

Odcinek 99

Aleks nienawidzi Julii, bo wiele lat temu, kiedy była jego dziewczyną, miała romans z Markiem. Paulina prosi Julię, żeby została świadkiem na jej ślubie. O to samo chce poprosić Aleksa. Ula martwi się o Violettę, która nie daje znaku życia od momentu zerwania z Sebastianem. Nie przychodzi do pracy ani nie odbiera telefonu. Ula wpada na pomysł, żeby skontaktować się z nią przez serwis randkowy, którego Violetta używa.

Odcinek 100

Ula i Marek są tak przejęci listem Violetty, że umawiają się z nią poprzez serwis randkowy. Chcą się z nią spotkać i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Aleks ma ogłosić coś ważnego podczas obiadu, który urządzają Krzysztof i Helena. Marek obawia się, że Aleks opowie o jego romansie z Julią. Chce z nim porozmawiać spokojnie, ale Aleks nie chce go wysłuchać. Ula czeka w umówionym miejscu na Violettę. W końcu ją dostrzega. Violetta, słysząc wołanie Uli, zaczyna uciekać.

Odcinek 101

Ula odkrywa, że pod Violettę podszyła się jej przyjaciółka Gośka. Marek i Julia obawiają się, że podczas obiadu u rodziców
Aleks powie o ich romansie. Aleks ogłasza, że bierze urlop i wyjeżdża na jakiś czas. Maciek wraca
po kilku dniach pobytu w Poznaniu. Mówi Uli, że jest gotowy dać szansę miłości. Ula nie ma pojęcia, o co mu chodzi.

Odcinek 102

Ula tłumaczy Maćkowi, że nie jest w nim zakochana. Ala spotyka się z Józefem. Julia mówi Markowi, że zdecydowała się wyjechać.
Uważa, że tak będzie lepiej dla wszystkich. Do "Febo&Dobrzański" przychodzą rachunki za korzystanie z firmowej karty kredytowej
w hotelu i restauracji. Ula podejrzewa, że kartą posługuje się Julia, która odnowiła romans z Markiem. Nie wie, że Violetta
podszywa się pod Julię i w jej imieniu prowadzi negocjacje biznesowe.

Odcinek 103

Ula chce powiedzieć Markowi, co sądzi o jego zachowaniu. Nie starcza jej odwagi, więc pisze list. Okazuje się,
że mężczyzna nie ma romansu z Julią, a firmową kartą kredytową posługuje się Violetta. Ula chce wycofać list,
ale trafia on w ręce Pauliny. Marek przeprasza Aleksa. Mężczyzna daje mu do zrozumienia, że romans Marka z Julią
zniszczył mu życie.

Odcinek 104

Ula nie dopuszcza do tego, by Paulina przeczytała jej list do Marka. Paulina dowiaduje się, że Julia wyjeżdża.
Chce ją zatrzymać i wyjaśnić przyczyny tej niespodziewanej decyzji. Ula dociera do Violetty. Próbuje jej uświadomić,
że wpadła w poważne tarapaty, korzystając z firmowej karty kredytowej i prowadząc negocjacje w imieniu firmy.

Odcinek 105

Ula sprowadza Violettę do firmy. Kobieta próbowała załatwić dla "Febo&Dobrzański" kontrakt z narodową reprezentacją piłkarską.
Nie wiadomo dokładnie, co i komu obiecała. Marek zamierza zwolnić Violettę. Julia żegna się ze wszystkimi.
Zostawia Aleksowi list z przeprosinami. Paulina mówi Markowi, że wie, co zaszło między Julią i Aleksem.Odcinek 106

Aleks czyta list od Julii. Jedzie za nią na dworzec. Marek i Ula jadą na spotkanie z menedżerem reprezentacji,
żeby wycofać się z obietnic, które złożyła Violetta. Rozchodzą się wieści, że "Febo & Dobrzański" podejmuje
współpracę z drużyną narodową. Krzysztof i Pschemko gratulują Markowi sukcesu.

Odcinek 107

Marek próbuje wytłumaczyć ojcu, że musi wycofać się z kontraktu z reprezentacją. Violetta chwali się,
że załatwiła Markowi świetny biznes. Ula wyprowadza ją z błędu. Violetta uważa, że Ula zazdrości jej sukcesu. Aleks orientuje się,
że kontrakt z reprezentacją może Markowi zaszkodzić.

Odcinek 108

Aleks przekonuje Krzysztofa, że nie powinni wycofywać sięz kontraktu z reprezentacją. Paulina nakłania Marka,
żeby przywrócił Violettę do pracy. Maciek jedzie z matką na przedświąteczne zakupy. W sklepie chce zapłacić kartą,
ale na firmowym koncie nie ma pieniędzy. Marek zapomniał przelać funduszy na spłatę raty kredytu,
który wzięła dla niego Ula. Marek jest przekonany, że kontrakt z reprezentacją się nie powiedzie. Mówi Uli,
że zrezygnuje ze stanowiska prezesa "Febo & Dobrzański".

Odcinek 109

Ula pociesza Marka, który postanawia znaleźć jakiś sposób na zrealizowanie kontraktu
z reprezentacją. Marek próbuje przekonać Terleckiego, by im pomógł.

Odcinek 110

Jasiek stara się o wyjazd w charakterze modela na sesję zdjęciową do RPA. Kinga jest zazdrosna o Magdę,
ale chłopak wyjaśnia, że nie ma powodu do obaw. Chce trochę zarobić i przeżyć przygodę.
Marek jest załamany ostatnimi niepowodzeniami. Helena martwi się o syna. Ula chce pomóc Markowi.
Postanawia wziąć drugi kredyt. Uzyskane w ten sposób pieniądze umożliwią Markowi podpisanie kontraktu
z reprezentacją.

Odcinek 111

Marek nie chce by ula brała dla niego kolejny kredyt. Ich rozmowę przerywa Paulina. Jest niezadowolona widząc dziewczynę
w swoim domu. Zamawia jej taksówkę. W końcu jednak to marek odwozi Ulę do domu. Ula zapewnia Maćka,
że nie wzięła 2 kredytu dla Marka. Krzysztof i Helena postanawiają przekazać swoje udziały Markowi.

Odcinek 112

Marek prosi jednak Ulę by wzięła dla niego kredyt. Jako zabezpieczenie proponuje udziały, które dostał od rodziców.
Violetta próbuje przekonać Marka żeby zwolnił ją z obowiązku spłaty zadłużenia na firmowej karcie kredytowej.


Odcinek 113

Maciek kłóci się z Ulą w sprawie kredytu, a następnie ją przeprasza i wręcz kwiaty. Sebastian przekonuje Marka,
że Maciek próbuje omamić Ulę i przejąć udziały a w konsekwencji firmę. Modelka Magda przynosi Jaśkowi formularze,
które trzeba wypełnić przed wyjazdem na sesje do RPA.

Odcinek 114

Do firmy przychodzi Lew i zagaduje Violettę. Umawiają się na wieczór. Wówczas okazuje się, że Lew nie podrywa Violetty
lecz próbuje wyciągnąć od niej numer telefonu do Pauliny. Aleks jest rozgoryczony tym, że Marek dostał od rodziców udziały.

Odcinek 115

Okazuje się, że Marek i Ula kupili sobie na gwiazdkę takie same prezenty. Bufetowa Ela żegna się z przyjaciółkami.
Wyjeżdża ze swoim chłopakiem do Elbląga. Paulina postanawia podarować Aleksowi swoje udziały. Dla Marka to prawdziwy cios.
Ula próbuje go pocieszyć. Marek odwozi ją do domu. Przy pożegnaniu, w przypływie emocji Ula całuje Marka...

Odcinek 116

Po pocałunku z Markiem Ula ucieka z jego samochodu. Dobrzański jest zaskoczony. Wraca do domu i zabiera Paulinę
na Wigilię do rodziców. Na kolacji pojawia się również Pshemko. Do Cieplaków tymczasem przyjeżdża Ala.
Marek nagrywa Uli wiadomość, że powinni koniecznie porozmawiać.

Odcinek 117

Ula nabiera przekonania, że źle postąpiła, całując Marka. Jasiek chce się pogodzić z Kingą. Wyznaje jej,
że rezygnuje z wyjazdu na sesję do RPA. Sebastian rozmawia z Dobrzańskim o Uli. Uświadamia mu,
że odrzucenie jej miłości sprawi, że dziewczyna go znienawidzi.

Odcinek 118

Ula i Marek nie mają sposobności, by porozmawiać o tym, co między nimi zaszło. Dziewczyna decyduje się odejść z firmy.
Violetta, przygnębiona ostatnimi niepowodzeniami z Lwem, czyta poradnik, który ma jej pomóc zdobyć mężczyznę.
Stosuje się do rad zawartych w książce.

Odcinek 119

Sebastian przekonuje Marka, że Ula prowadzi grę, która ma doprowadzić do przejęcia firmy przez nią i Maćka.
Dziewczyna mówi przełożonemu, że chce odejść z Febo&Dobrzański. Wszystko wskazuje na to,
że poradnikowe rady przydały się Violetcie i niedługo pogodzi się ona z Sebastianem. Jej plany niweczy jednak Adam.

Odcinek 120

Marek nie rozumie zachowania Uli. Podejrzewa, że Maciek stoi za decyzją o jej odejściu z firmy.
Przyciśnięta do muru Ula wyznaje Markowi, że odchodzi, bo się w nim zakochała. Marek prosi ją,
żeby została w firmie. Violetcie nie udaje się pogodzić z Sebastianem. Winą za to obarcza poradnik.
Przy okazji niechcący naraża się na gniew Pschemka.

Odcinek 121

Marek chce umówić się z Ulą, żeby wszystko wyjaśnić i namówić ją do powrotu do pracy.
Maciek i Ala próbują odwieść Cieplakównę od tego.
Jasiek wyjeżdża na sesję zdjęciową do Republiki Południowej Afryki.
Kinga jest zazdrosna, bo widzi, że Magdę odprowadza przystojny chłopak.

Odcinek 122

Ula, wbrew radom Maćka i Ali, spotyka się z Markiem.
Chce mu oddać weksel na udziały firmy.

Odcinek 123

Marek próbuje przekonać Ulę, żeby wróciła do firmy. Obawia się jednak,
że jego perswazja nie wystarczy. Za jego plecami Sebastian wysyła Uli kuriera z kwiatami.
Violetta ma kłopoty z komornikiem.

Odcinek 124

Violetta stara się o awans. Liczy na podwyżkę, która pomoże jej uporać się z długami.
Ula prosi Marka, żeby porozmawiali o liściku, który dostała z kwiatami. Nie wie,
że w rzeczywistości to Sebastian wysłał bukiet.

Odcinek 125

Violetta jest przekonana, że to Pschemko pokrzyżował jej starania o awans.
Robi mu karczemną awanturę. Pschemko skarży się Markowi, ale ten nie ma do tego głowy,
bo jest zajęty Ulą. W rozmowie z Pauliną Marek stanowczo wypiera się Cieplakówny.
Ta słyszy niefortunną wymianę zdań.

Odcinek 126

Ula szykuje się na randkę z Markiem. Paulina chce pomóc Markowi powstrzymać Pshemko
przed odejściem z Febo&Dobrzański.
Marek jest jej wdzięczny, całuje ją. Ich czułości widzi Ula.

Odcinek 127

Ula tłumaczy Markowi, że nie chce iść z nim na randkę z powodu Pauliny. Paulina chce zwolnić Violettę,
ponieważ okazuje się, że to przez nią Pshemko odchodzi z firmy. Jasiek i Magda wracają z sesji zdjęciowej w RPA.
Zachowują się, jakby byli pokłóceni. Robson zaprasza Magdę na studniówkę.

Odcinek 128

Violetta przekonuje Marka, że załatwiła powrót Pshemko. Okazuje się jednak, że to nieprawda. Do firmy przychodzi Krzysztof,
zaalarmowany przez Aleksa. W Febo&Dobrzański pojawia się Ela. Jej związek z Rafałem nie wypalił.

Odcinek 129

Aleks nie chce się zgodzić na ponowne zatrudnienie Eli. Pshemko nie daje się przekonać Markowi do powrotu do firmy.
Negocjuje już z konkurencją.

Odcinek 130

Marek umawia się z Ulą po pracy. Oboje nie wiedzą, że Paulina, która zaczyna podejrzewać Marka o romans, podąża ich śladem.
Jasiek chce nakłonić Magdę, żeby nie szła z Robsonem na studniówkę. Okazuje się, że podczas wyjazdu do RPA coś zaszło
między Jaśkiem i Magdą.

Odcinek 131

Marek zabiera Ulę na romantyczną kolację. Ich śladem podąża Paulina, która przyłapuje ich w restauracji.
Jasiek imprezuje z Magdą i nie wraca do domu na noc. Rodzina jest przekonana, że zasiedział się u Kingi.

Odcinek 132

Sebastian radzi Markowi, żeby dawał Uli prezenty. Marek wręcza jej książkę, która rzekomo jest dla niego ważna.
Tak naprawdę wcale jej nie czytał.
Ula myśli, że to powieść z kluczem. Marek jest przerażony zakończeniem książki. Władek zaczyna interesować się Elą.
Zaprasza ją na randkę.
Józef orientuje się, że syn go okłamał. Jasiek nie nocował u Kingi.

Odcinek 133

Ula zaprasza Marka na spotkanie, które nawiązuje do książki,
prezentu od niego. Marek jest przekonany, że ta randka, tak jak w powieści, skończy się w łóżku.
Nie ma jednak odwagi odmówić Uli.
Jasiek i Kinga idą na studniówkę. Robson wybiera się na nią w towarzystwie Magdy,
która ma ze sobą aparat cyfrowy ze zdjęciami z sesji w RPA.
Jasiek wie, że te fotografie mogą go skompromitować.

Odcinek 134

Ula pyta Marka, co on w niej widzi. Marek przekonuje ją, że jest wyjątkowa.
Ich spotkanie przerywa niespodziewany powrót Jaśka ze studniówki. Okazało się,
że Kinga zerwała z nim po tym, jak zobaczyła, że na zdjęciach z RPA całuje się z Magdą.
Lew domaga się spotkania z Pauliną. Twierdzi, że chodzi o sprawy zawodowe.
Paulina obawia się jednak spotkania z nim sam na sam.
Prosi Violettę, żeby jej towarzyszyła.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.onetreehill.fora.pl Strona Główna -> • BrzydUla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
   
 
Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Kto jest na Forum
 
Jumpbox
Kto jest na Forum
Skocz do:  


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Theme FrayCan created by spleen & Download
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin